Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Żegnamy Szczecin i poznajemy Gorzów Wielkopolski!

 
♡ FACEBOOK: facebook.com/mniejszeodtrzech/ ♡ INSTAGRAM: instagram.com/mniejszeodtrzech/ ♡ GRUPA SERCOWNICY: facebook.com/groups/1370019603076482/ ♡ BLOG ADY: czekoada.pl ▷ KONTAKT ▪ mniejszeodtrzech malpka gmail.com ▪ O KANALE ▪ "Mniejsze od trzech" to najbardziej zakochany kanał na polskim YouTube! Jesteśmy parą od 2010 r., obecnie mieszkamy w Gdańsku i tworzymy zgrany duet. Na tym kanale dzielimy się swoim szczęściem! Częściowo jesteśmy związkiem na odległość - Rafał jest marynarzem. Adrianna Fliszewska & Rafał Fajfer frazy kluczowe: vlogerzy z Gdańska, vlogerzy z Trójmiasta, codzienne vlogi, para vlogerów, blogerzy z Gdańska, blogerzy z Trójmiasta, vloger, vlogerka, Gdańsk, Trójmiasto, bloger, blogerka, kanał pary, influencerzy z Gdańska, influencerzy z Trójmiasta, związek na odległość, pl, 2018

 


mniejsze od trzech
 
Data pliku video: 2018-01-31, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat gorzowski – powiat w województwie lubuskim z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, leżącym poza granicami powiatu. Do powiatu gorzowskiego zajmującego powierzchnię 1213,32 km² należą gminy: Kostrzyn nad Odrą, Witnica, Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Lubiszyn oraz Santok.

Powiat położony jest na terenie Kotliny Gorzowskiej i Kotliny Freienwaldzkiej. Atrakcje przyrodniczo - turystyczne stanowią: 6 rezerwatów przyrody, Park Krajobrazowy "Ujście Warty" (gmina Witnica), Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy Jezioro Wielkie, Barlinecko-Gorzowski Park Krajobrazow, lasy wzgórz morenowych w okolicach Bogdańca czy ZOO Safari w Świerkocinie.

Głównym ośrodkiem przemysłu powiatu jest Kostrzyn nad Odrą, gdzie  w ramach Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej działa kilkanaście przedsiębiorstw.


Powiat położony jest przy granicy z Niemcami, na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych; przez jego teren przebiegają drogi krajowe: DK 3, DK 22 i DK 31.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola