Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Unihokeiści I LO Floorball zainaugurowali rozgrywki ekstraligi seniorów [ZDJĘCIA]

Data publikacji: 2018-09-11, Data modyfikacji: 2018-09-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Dwoma zwycięstwami unihokeiści I LO Floorball Gorzów Wlkp. rozpoczęli pierwszy w historii start w ekstralidze seniorów. - W spotkaniach inaugurujących Salming Ekstraligę Polskiego Związku Unihokeja pokonaliśmy na terenie rywala UKS Prus Żary 6:2 i 12:4. Kolejne spotkanie seniorów za dwa tygodnie w Babimoście, a inauguracja w Gorzowie 6 i 7 października dwumeczem z Wejherowem. Za tydzień swoje mistrzowskie zmagania rozpoczną juniorzy starsi. Pierwszy mecz rozegrają również na wyjeździe z UKS Absolwent Siedlec - wyjaśnia Paweł Wiśniewski z MKS Puszkin. Oba spotkania świetnie rozpoczynali zawodnicy I LO Floorball Gorzów szybko zdobywając bramki i ustawiając przebieg meczów. - W sobotę i niedzielę pierwsze dwie tercje wygraliśmy 2:0 i 3:0 oraz 4:0 i 5:0. Dopiero w ostatnich tercjach wkradało się w szeregi drużyny drobne rozprężenie i naszym rywalom udawało się strzelic bramki. Trzecie tercje dla Żar 2:1 i 4:3 - mówi P. Wiśniewski. W zespole I LO Floorball Gorzów Wlkp wystąpili uczniowie i absolwenci I LO: Daniel Chochowski, Jan Kleinhardt, Marcin Stolarek, Wojciech Bojko, Michał Chochowski, Piotr Wiliński oraz Maciej Jastrzębski, Szymon Szłapak, Maksym Helman, Miron Łata, Mateusz Kiryk, Kacper Bakiera, Karol Kupisz i Kamil Prałat.

Pełna treść wiadomości na: gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/artykul/unihokeisci-i-lo-floorball-zainaugurowali-rozgrywki,4796819,gal,t,id,tm.html?kategoria=1
gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat gorzowski – powiat w województwie lubuskim z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, leżącym poza granicami powiatu. Do powiatu gorzowskiego zajmującego powierzchnię 1213,32 km² należą gminy: Kostrzyn nad Odrą, Witnica, Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Lubiszyn oraz Santok.

Powiat położony jest na terenie Kotliny Gorzowskiej i Kotliny Freienwaldzkiej. Atrakcje przyrodniczo - turystyczne stanowią: 6 rezerwatów przyrody, Park Krajobrazowy "Ujście Warty" (gmina Witnica), Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy Jezioro Wielkie, Barlinecko-Gorzowski Park Krajobrazow, lasy wzgórz morenowych w okolicach Bogdańca czy ZOO Safari w Świerkocinie.

Głównym ośrodkiem przemysłu powiatu jest Kostrzyn nad Odrą, gdzie  w ramach Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej działa kilkanaście przedsiębiorstw.


Powiat położony jest przy granicy z Niemcami, na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych; przez jego teren przebiegają drogi krajowe: DK 3, DK 22 i DK 31.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola