Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

KRYMINALNY CZWARTEK. Policja gotowa do zabezpieczenia PolAndRock Festiwalu 2018 (Woodstock). Do Kostrzyna przyjechało 1,5 tys. policjantów

Data publikacji: 2018-08-03, Data modyfikacji: 2018-08-06
A A AWydrukDrukuj  
 
900 policjantów z lubuskiego i 600 z pozostałych regionów w Polsce przyjechało do Kostrzyna na Odrą, aby czuwać nad bezpieczeństwem uczestników PolAndRock Festiwalu 2018. Mundurowym, podobnie jak woodstockowiczom, we znaki dają się upały. Żar leje się z niego do tego stopnia, że trzeba modyfikować harmonogram służb, aby odciążać policjantów, którzy pracują w pełnym słońcu. Więcej w materiale wideo.

Pełna treść wiadomości na: gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/artykul/wideo/kryminalny-czwartek-policja-gotowa-do-zabezpieczenia,4751073,artwid,t,id,tm.html?kategoria=1
gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat gorzowski – powiat w województwie lubuskim z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, leżącym poza granicami powiatu. Do powiatu gorzowskiego zajmującego powierzchnię 1213,32 km² należą gminy: Kostrzyn nad Odrą, Witnica, Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Lubiszyn oraz Santok.

Powiat położony jest na terenie Kotliny Gorzowskiej i Kotliny Freienwaldzkiej. Atrakcje przyrodniczo - turystyczne stanowią: 6 rezerwatów przyrody, Park Krajobrazowy "Ujście Warty" (gmina Witnica), Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy Jezioro Wielkie, Barlinecko-Gorzowski Park Krajobrazow, lasy wzgórz morenowych w okolicach Bogdańca czy ZOO Safari w Świerkocinie.

Głównym ośrodkiem przemysłu powiatu jest Kostrzyn nad Odrą, gdzie  w ramach Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej działa kilkanaście przedsiębiorstw.


Powiat położony jest przy granicy z Niemcami, na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych; przez jego teren przebiegają drogi krajowe: DK 3, DK 22 i DK 31.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola