Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zobaczcie maluszki, jakie przyszły na świat w szpitalach w Gorzowie i Drezdenku [ZDJĘCIA]

Data publikacji: 2018-08-10, Data modyfikacji: 2018-08-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Maja, Zosia, Franciszek, Kasjan... i inne maluszki przyszły na świat w szpitalu w Gorzowie i Drezdenku. Mamy ich zdjęcia za zgodą rodziców i dzięki szpitalom - słodkie maleństwa sfotografowały dla nas Agnieszka Wiśniewska z Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie oraz Anna Płusa ze Szpitala Powiatowego w Drezdenku. Maluchy, rośnijcie zdrowo! Polecamy: MAŁE MĄDRALE odc. 4 - Pieniądze

Pełna treść wiadomości na: gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/artykul/zobaczcie-maluszki-jakie-przyszly-na-swiat-w-szpitalach-w,4758967,galop,t,id,tm.html?kategoria=1
gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat gorzowski – powiat w województwie lubuskim z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, leżącym poza granicami powiatu. Do powiatu gorzowskiego zajmującego powierzchnię 1213,32 km² należą gminy: Kostrzyn nad Odrą, Witnica, Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Lubiszyn oraz Santok.

Powiat położony jest na terenie Kotliny Gorzowskiej i Kotliny Freienwaldzkiej. Atrakcje przyrodniczo - turystyczne stanowią: 6 rezerwatów przyrody, Park Krajobrazowy "Ujście Warty" (gmina Witnica), Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy Jezioro Wielkie, Barlinecko-Gorzowski Park Krajobrazow, lasy wzgórz morenowych w okolicach Bogdańca czy ZOO Safari w Świerkocinie.

Głównym ośrodkiem przemysłu powiatu jest Kostrzyn nad Odrą, gdzie  w ramach Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej działa kilkanaście przedsiębiorstw.


Powiat położony jest przy granicy z Niemcami, na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych; przez jego teren przebiegają drogi krajowe: DK 3, DK 22 i DK 31.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola