Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pedofile z Lubuskiego. Sprawdź, kto jest w ogólnopolskim rejestrze sprawców przestępstw na tle seksualnym [ZDJĘCIA]

Data publikacji: 2018-11-07, Data modyfikacji: 2018-11-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Rejestr pedofilów i gwałcicieli z Lubuskiego ONLINE LISTOPAD 2018 AKTUALIZACJA BAZY DANYCH. Od 1 stycznia 2018 roku Ministerstwo Sprawiedliwości prowadzi rejestr przestępców seksualnych i na bieżąco go aktualizuje. Wykaz przestępców seksualnych wraz ze zdjęciami, adresami zamieszkania i konkretnymi przestępstwami, których się dopuścili, jest jawny i bezpłatnie dostępny w internecie. Można z niego korzystać bez konieczności rejestrowania się na stronie i logowania. Strona umożliwia wyszukiwanie danych po nazwisku albo nazwie miejscowości. Poniżej publiujemy zdjęcia i dane przestępców seksusalnych z Lubuskiego. Dane pochodzą z listopada 2018. Przypomnijmy, że w rejestrze pedofilów i gwałcicieli odnaleźć można kilkaset nazwisk osób skazanych za przestępstwa na tle seksualnym. W drugim rejestrz, bardziej szczegółowego, dostęp mają przedstawiciele organów ścigania i dyrektorzy szkół. Pedofil mógł się wypisać z rejestru Jak podaje Wirtualna Polska, każdy pedofil, który miał trafić do publicznego rejestru Ministerstwa Sprawiedliwości, miał trzy miesiące, by odwołać się od tej decyzji. Do sądu wnioski w tej sprawie złożyło 139 przestępców. W 18 przypadkach sąd zgodził się, by w rejestrze nie umieszczać skazanego.

Pełna treść wiadomości na: gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/artykul/pedofile-z-lubuskiego-sprawdz-kto-jest-w-ogolnopolskim,4873122,gal,t,id,tm.html?kategoria=1
gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat gorzowski – powiat w województwie lubuskim z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, leżącym poza granicami powiatu. Do powiatu gorzowskiego zajmującego powierzchnię 1213,32 km² należą gminy: Kostrzyn nad Odrą, Witnica, Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Lubiszyn oraz Santok.

Powiat położony jest na terenie Kotliny Gorzowskiej i Kotliny Freienwaldzkiej. Atrakcje przyrodniczo - turystyczne stanowią: 6 rezerwatów przyrody, Park Krajobrazowy "Ujście Warty" (gmina Witnica), Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy Jezioro Wielkie, Barlinecko-Gorzowski Park Krajobrazow, lasy wzgórz morenowych w okolicach Bogdańca czy ZOO Safari w Świerkocinie.

Głównym ośrodkiem przemysłu powiatu jest Kostrzyn nad Odrą, gdzie  w ramach Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej działa kilkanaście przedsiębiorstw.


Powiat położony jest przy granicy z Niemcami, na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych; przez jego teren przebiegają drogi krajowe: DK 3, DK 22 i DK 31.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola