Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dzień Nauczyciela 2018 w Lubuskiem. Kto został wyróżniony? Sprawdź!

Data publikacji: 2018-10-12, Data modyfikacji: 2018-10-13
A A AWydrukDrukuj  
 
W piątek 12 października w Gorzowie odbyły się wojewódzkie uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Popularny Dzień Nauczyciela w tym roku przypada w niedzielę, więc już dwa dni wcześniej wojewoda Władysław Dajczak oraz kurator oświaty Ewa Rawa zaprosili nauczycieli i pracowników oświaty do gorzowskiego Teatru im. Osterwy, by m.in. złożyć im życzenia oraz uhonorować. Prawie 300 osób dostało odznaczenia państwowe (m.in. krzyże zasługi i medale za długoletnią służbę) oraz medale ministra edukacji narodowej. Którzy nauczyciele zostali wyróżnieni? Zobaczcie w naszej galerii z uroczystości. Pewnie znajdzie się tam także i Wasz aktualny lub były nauczyciel.

Pełna treść wiadomości na: gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/artykul/dzien-nauczyciela-2018-w-lubuskiem-kto-zostal-wyrozniony,4838216,gal,t,id,tm.html?kategoria=1
gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat gorzowski – powiat w województwie lubuskim z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, leżącym poza granicami powiatu. Do powiatu gorzowskiego zajmującego powierzchnię 1213,32 km² należą gminy: Kostrzyn nad Odrą, Witnica, Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Lubiszyn oraz Santok.

Powiat położony jest na terenie Kotliny Gorzowskiej i Kotliny Freienwaldzkiej. Atrakcje przyrodniczo - turystyczne stanowią: 6 rezerwatów przyrody, Park Krajobrazowy "Ujście Warty" (gmina Witnica), Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy Jezioro Wielkie, Barlinecko-Gorzowski Park Krajobrazow, lasy wzgórz morenowych w okolicach Bogdańca czy ZOO Safari w Świerkocinie.

Głównym ośrodkiem przemysłu powiatu jest Kostrzyn nad Odrą, gdzie  w ramach Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej działa kilkanaście przedsiębiorstw.


Powiat położony jest przy granicy z Niemcami, na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych; przez jego teren przebiegają drogi krajowe: DK 3, DK 22 i DK 31.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola